ایزولاتور آیفون تصویری تکنما (تک نما)

همانطور که در قسمت نصب آیفون تصویری تکنما اشاره کردیم ، سیستم آیفون تکنما کاملا دیجیتالی بوده و نحوه کارکرد سیستم آیفون تصویری تکنما بصورت انتقال دیتا (Data) می باشد.در این مطلب می خواهیم نحوه کار کرد ایزولاتور آیفون تصویری تکنما را برسی کنیم پس با ما همراه باشید.

ایزولاتور آیفون تصویری تکنما در همه ساختمان ها کاربرد ندارد بیشتر در ساختمان ها با تعداد واحد های بالای 20 واحد مورد استفاده قرار می گیرد. وظیفه ایزولاتور آیفون تصویری تکنما دریافت دیتا و انتقال بهتر دیتا به واحد ها می باشد زیرا در ساختمان ها با تعداد واحد بالا بخاطر متراژ بالای سیم کشی افت دیتا رخ می دهد برای همین از ایزولاتور استفاده میکنیم.

در نصب آیفون تصویری تکنما اگر در ساختمان ها با تعداد واحد های زیاد ، ایزولاتور استفاده نکنیم باعث می شود در گذشت زمان آیفون واحد درست زنگ نخورد و در هنگام تماس واحد با واحد (ارتباط داخلی) دائم بوق اشغال بشنوید و نتوانید ارتباط برقرار کنید.

 

تصویر زیر نمای ایزولاتور آیفون تصویری تکنما را نشان می دهد :

گروه مهندسی سازا تصویر پیشرو در تعمیر آیفون تصویری تکنما آماده خدمت رسانی به شما عزیزان می باشد.برای ارتباط با کارشناسان ما از طریق صفحه تماس با ما اقدام کنید.

گروه مهندسی سازا تصویر در خدماتی دیگر نظیر ، نصب انواع آنتن مرکزی ، نصب و تعمیر انواع دوربین مدار بسته و تعمیر انواع برد الکترونیکی (انواع ستاپ باکس ، دی وی ار (DVR) ، تلفن و…) آماده خدمت رسانی در تهران و شهرستان می باشد.

دیدگاهتان را بنویسید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. فیلد های ضروری مشخص شده اند *

ارسال نظر