پخش کننده تصویر آیفون تصویری تکنما

در نصب آیفون تصویری تکنما (تک نما) باید توجه داشته باشید که در ساختمان ها با تعداد واحد های زیاد جهت انتقال تصویر باید حتما از پخش کننده تصویر استفاده کنید زیرا در نصب آیفون تصویری تکنما با تعداد واحد زیاد کیفیت تصویر افت می کند و جهت جلوگیری از افت تصویر از پخش کننده تصویر استفاده می کنیم.

به طور کلی می توان گفت پخش کننده تصویر قطعه ای است در نصب آیفون تصویری تکنما که کیفت تصویر را بالا برده و نمی گذارد تصویر افت کند.

پخش کننده

حال در این مطلب با نحوه نصب پخش کننده تصویر آیفون تصویری تکنما آشنا می شویم:

پخش کننده تصویر در آیفون تصویری تکنما همان طور که در تصویر بالا مشاهده می کنید دارای سه قسمت است.

  1. پورت ورودی سیم های تصویر از پنل

  2. پورت ورودی سیم تغذیه پخش کننده تصویر

  3. پورت خروجی سیم های تصویر واحد ها

چگونگی نصب پخش کننده تصویر آیفون تصویری تکنما

همانطور که در تصویر پایین مشاهده می کنید سیم های تصویر خروجی از پنل آیفون تصویری تکنما  یعنی همان سیم های وی منفی (V-) و وی مثبت (V+) را به پورت ورودی تصویر پخش کننده تصویر وصل می کنیم. توجه داشته باشید که حتما سیم های تصویر وی منفی (V-) و وی مثبت (V+) جا بجا به پخش کننده متصل نشود. در ادامه باید برق تغذیه پخش کننده تصویر را فراهم کنیم که این کار توسط ترانس انجام می شود. برق تغذیه برای راه اندازی پخش کننده تصویر 12 ولت مستقیم است ونصب هرگونه ولتاژ غیرمجاز باعث ار بین رفتن و سوختن پخش کننده تصویر می شود و حتما به نحوه نصب دقت کنید که سیم های منفی (-) و مثبت (+) ترانس جا بجا به پخش کننده تصویر وصل نشود.

در انتها باید از پورت خروجی تصویر واحد ها در پخش کننده تصویر, سیم های تصویر واحد ها را به پشت مانیتور داخل واحد مورد نظر وصل کنید.

نقشه نصب پخش کننده

توجه :

پخش کننده تصویر آیفون تصویری تکنما دارای هشت پورت خروجی تصویر می باشد که بهتر است بیشتر از هشت واحد به یک پخش کننده تصویر متصل نکنید.

گروه مهندسی سازا تصویر پیشرو در تعمیر آیفون تصویری تکنما آماده خدمت رسانی به شما عزیزان می باشد.برای ارتباط با کارشناسان ما از طریق صفحه تماس با ما اقدام کنید.

گروه مهندسی سازا تصویر در خدماتی دیگر نظیر ، نصب انواع آنتن مرکزی ، نصب و تعمیر انواع دوربین مدار بسته و تعمیر انواع برد الکترونیکی (انواع ستاپ باکس ، دی وی ار (DVR) ، تلفن و…) آماده خدمت رسانی در تهران و شهرستان می باشد.

دیدگاهتان را بنویسید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. فیلد های ضروری مشخص شده اند *

ارسال نظر