تعمیر برد صدا (صوت) آیفون تصویری کوماکس (Commax)

برد صدا (صوت) آیفون تصویری کوماکس از مهمترین و پرخرابی ترین برد ها در تعمیر آیفون تصویری کوماکس (Commax) می باشد. در ادامه مطلب با تعمیر برد صدا (صوت) آیفون تصویری کوماکس آشنا می شویم.

برای اینکه بتوانید با تعمیر برد صدا (صوت) آیفون تصویری کوماکس بهتر آشنا شوید و بهتر تعمیر کنید اول از همه باید نحوه عملکرد برد صدا و قطعات مورد استفاده در برد صوت (صدا) آیفون تصویری کوماکس را بدانید. برد صدا را می توان بعنوان برد میانی آیفون تصویری کوماکس نامید چرا که تمام فرمان های دیگر برد های داخل آیفون مثل برد تصویر و برد کلید (کیبورد) از برد صدا گرفته می شود.

همانطور که در تصویر پایین می بینید پنج عدد سوکت در برد صدای (صوت) آیفون تصویری کوماکس دیده می شود که هرکدام وظایف مخصوص به خود را دارد که در تصویر نشان داده شده است.

برد صدا آیفون تصویری کوماکس

خب حالا که طبق تصویر بالا با شکل و سوکت های برد صدا (صوت) آیفون تصیری کوماکس آشنا شدید نوبت به این میرسد که با قطعات استفاده شده در برد صدا (صوت) آیفون تصویری کوماکس آشنا شوید.

قطعات استفاده شده در برد صدا (صوت) آیفون تصویری کوماکس (Commax)

برد صدا آیفون تصویری کوماکس از تعداد زیادی قطعات الکترونیکی نظیر خازن،مقاومت،رگولاتور،ای سی،دیود،ترانزیستور و… تشکیل شده است که هر یک وظیفه مخصوص به خود را انجام می دهند.

تصویر پایین نمای یک برد صدا (صوت) آیفون تصویری کوماکس و قطعات مهم آن را نشان می دهد.

قطعات برد صدا آیفون تصویری کوماکس

گروه مهندسی سازا تصویر پیشرو در تعمیر آیفون تصویری کوماکس آماده خدمت رسانی به شما عزیزان می باشد.برای ارتباط با کارشناسان ما از طریق صفحه تماس با ما اقدام کنید.

گروه مهندسی سازا تصویر در خدماتی دیگر نظیر ، نصب انواع آنتن مرکزی ، نصب و تعمیر انواع دوربین مدار بسته و تعمیر انواع برد الکترونیکی (انواع ستاپ باکس ، دی وی ار (DVR) ، تلفن و…) آماده خدمت رسانی در تهران و شهرستان می باشد.

دیدگاهتان را بنویسید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. فیلد های ضروری مشخص شده اند *

ارسال نظر