تعمیر آمپلی فایر پنل آیفون تصویری کوماکس (Commax)

برای انتقال صدا از میکروفن پنل آیفون تصویری و تبدیل به صدای قابل شنیدن ما ، در برد اصلی نیاز به آمپلی فایر می باشد. تعمیر آمپلی فایر برد اصلی پنل یکی از رایج ترین خرابی ها در پنل اصلی آیفون تصویری کوماکس ست.به طور کلی می توان گفت آمپلی فایر قطعه ای است که باعث می شود صدای مطلوب را ما به طور کامل بشنویم.این نوع آمپلی فایر در برد اصلی پنل آیفون تصویری کوماکس وجود دارد. در برد اصلی پنل آیفون تصویری کوماکس دو آمپلی فایر وجود دارد.

  1. آمپلی فایر بلندگو

  2. آنالیزر میکروفن

قطعات تشکیل دهنده آمپلی فایر در برد اصلی پنل آیفون تصویری کوماکس عبارتند از:

  1. ic m8420lm

  2. مقاومت ها

  3. خازن های صافی

  4. خازن های سرامیکی

در تعمیر پنل آیفون تصویری کوماکس جهت تعمیر صدای رفت و برگشت در برد پنل اشکال از آی سی m8420lm است که اکثرا با تعویض این آی سی مشکل برطرف می شود.

تصویر آی سی (m842lm741)

این آی سی در برد پنل آیفون تصویری کوماکس وظیفه تقویت صدا را دارد و هنگامی که در تعمیر آیفون تصویری کوماکس با مشکل اختلال صدا برخوردید با تعویض این آی سی مشکل برطرف خواهد شد.

گروه مهندسی سازا تصویر پیشرو در تعمیر آیفون تصویری کوماکس آماده خدمت رسانی به شما عزیزان می باشد.برای ارتباط با کارشناسان ما از طریق صفحه تماس با ما اقدام کنید.

گروه مهندسی سازا تصویر در خدماتی دیگر نظیر ، نصب انواع آنتن مرکزی ، نصب و تعمیر انواع دوربین مدار بسته و تعمیر انواع برد الکترونیکی (انواع ستاپ باکس ، دی وی ار (DVR) ، تلفن و…) آماده خدمت رسانی در تهران و شهرستان می باشد.

دیدگاهتان را بنویسید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. فیلد های ضروری مشخص شده اند *

ارسال نظر