نحوه سیم کشی دیکودر آیفون تصویری سوزوکی (Suzuki)

در سیم کشی دیکودر آیفون تصویری سوزوکی حتما به پورت های (A,B,+,-) دقت کنید که جابجا وصل نشوند چرا که باعث قطع شدن زنگ واحد ها شده و سیستم مختل می شود. در سیم کشی دیکودر آیفون تصویری سوزوکی ابتدا پورت های ایع (A,B,+,-) پنل ورودی آیفون را دقیقا به پورت ورودی (in) دیکودر اول وصل کرده و پورت های ای (A,B,+,-) خروجی (out) دیکودر اول را به پورت های ورودی (in) دیکودر دوم وصل می کنیم و همین فرایند تا آخرین دیکودر ادامه پیدا می کند.

 

تصویر زیر نحوه سیم کشی دیکودر آیفون تصویری سوزوکی را نشان می دهد

نحوه سیم کشی دیکودر آیفون سوزوکی

توجه داشته باشید پنل کدینگ آیفون تصویری سوزوکی ، دیکودر دوم به بعد را نمی شناسد و بعد از نصب دیکودر ها و پنل ورودی برای راه اندازی سیستم زنگ واحد ها باید در تنظیمات پنل ورودی شماره واحد ها کددهی شوند تا دیکودر ها به پنل شناسانده شوند.

در پنل کدینگ آیفون تصویری سوزوکی برای وارد شدن به تنظیمات پنل برای راه اندازی سیستم زنگ واحد ها و کددهی واحد ها یک شاسی کوچک پشت پنل وجود دارد که با فشار دادن آن وارد تنظیمات (Menu) پنل کدینگ آیفون تصویری سوزوکی می شوید.

 

تصویر زیر محل قرار گیری شاسی تنظیمات پنل کدینگ آیفون تصویری سوزوکی را نشان می دهد:

محل شاسی ورود به تنظیمات پنل کدینگ آیفون سوزوکی

گروه مهندسی سازا تصویر پیشرو در تعمیر آیفون تصویری سوزوکی آماده خدمت رسانی به شما عزیزان می باشد.برای ارتباط با کارشناسان ما از طریق صفحه تماس با ما اقدام کنید.

گروه مهندسی سازا تصویر در خدماتی دیگر نظیر ، نصب انواع آنتن مرکزی ، نصب و تعمیر انواع دوربین مدار بسته و تعمیر انواع برد الکترونیکی (انواع ستاپ باکس ، دی وی ار (DVR) ، تلفن و…) آماده خدمت رسانی در تهران و شهرستان می باشد.

دیدگاهتان را بنویسید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. فیلد های ضروری مشخص شده اند *

ارسال نظر