نحوه سری کردن دیکودر آیفون تصویری سوزوکی (Suzuki)

با توجه به گفته های قبلی در مورد نصب پنل کدینگ آیفون تصویری سوزوکی در این مطلب شما عزیزان را با نحوه سری کردن دیکودر آیفون تصویری سوزوکی آشنا می کنیم.

سری کردن دیکودر آیفون تصویری سوزوکی بسیار کار راحت و در عین حال حساس است چرا که اگر دچار اشتباه شوید در حین انجام کار ، سیستم مختل شده و کار نمی کند ، پس در هنگام سری کردن دیکودر آیفون تصویری سوزوکی بسیار دقت کنید. برای سری کردن دیکودر ابتدا قاب دیکودر را باز کنید در این هنگام شما با یک سلکتور 4 تایی و یک عدد جامپر تکی روبرو می شود. توسط سلکتور 4تایی و جامپر شما می توانید دیکودر های خود را شماره بندی کنید یعنی دیکودر اول را تعریف کنید سپس دیکودر دوم و به همین شکل تا دیکودر آخر ادامه دهید. توجه داشته باشید که جامپر تکی را حتما به دیکودر آخر متصل کنید تا انتهای خط برای آیفون تصویری تعریف شود.

شماره بندی دیکودر به این صورت است که اگر بطور مثال شما چهار دیکودر در یک ساختمان دارید در دیکودر اول سلکتور 4 تای کامل باید خاموشش (F) باشد ، در دیکودر دوم شماره یک سلکتور 4 تایی باید روشن باشد و مابقی خاموش باشد ، در دیکودر سوم شماره دو سلکتور 4 تایی باید روشن باشد و مابقی خاموش باشد ، به همین شکل تا آخرین دیکودر پیش می رویم و در انتها جامپر تکی را به دیکودر آخر متصل می کنیم.

تصویر پایین سلکتور 4 تایی و جامپر تکی را نشان می دهد.

تصویر سلکتور 4تایی و جامپر دستی

در مرحله بعد از سری کردن دیکودر آیفون تصویری سوزوکی باید نحوه سیم کشی دیکودر آیفون تصویری سوزوکی آشنایی داشته باشید.

برای آشنایی با نحوه سیم کشی دیکودر آیفون تصویری سوزوکی (کلیک کنید)

گروه مهندسی سازا تصویر پیشرو در تعمیر آیفون تصویری سوزوکی آماده خدمت رسانی به شما عزیزان می باشد.برای ارتباط با کارشناسان ما از طریق صفحه تماس با ما اقدام کنید.

گروه مهندسی سازا تصویر در خدماتی دیگر نظیر ، نصب انواع آنتن مرکزی ، نصب و تعمیر انواع دوربین مدار بسته و تعمیر انواع برد الکترونیکی (انواع ستاپ باکس ، دی وی ار (DVR) ، تلفن و…) آماده خدمت رسانی در تهران و شهرستان می باشد.

دیدگاهتان را بنویسید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. فیلد های ضروری مشخص شده اند *

ارسال نظر