نحوه کددهی آیفون تصویری تکنما (تک نما)

گروه مهندسی سازا تصویر در این مطلب شما عزیزان را با چگونگی نحوه کددهی آیفون تصویری تکنما آشنا می کند تا ادامه مطلب با ما همراه باشید.

نحوه کددهی آیفون تصویری تکنما به این صورت است که بعد از نصب کامل مانیتور در جای خود و وصل کردن سوکت های دیتا و سوکت برق و روشن شدن مانیتور یک پیغامی برای شما ظاهر می شود که مفهوم پیغام جهت چیدمان واحد ها طبق طبقه واحد می باشد که شما جهت تایید شماره صفر (0) را بزنید در مرحله بعد دستگاه  از شما شماره واحد را می خواهد که شما شماره واحد منزل را وارد می کنید ، بعد از مرحله کددهی واحد در آیفون تصویری تکنما در مرحله آخر دستگاه از شما کد واحد نگهبان را می خواد که شماره واحد نگهبانی را اعمال می کنید اگر واحد نگهبانی نداشتید به صورت پیش فرض یک عدد را به دلخواه وارد کنید توجه داشته باشید که شماره واحد نگهبانی باید از تعداد واحدهای ساختمان بیشتر باشد و کددهی آیفون تصویری تکنما به پایان می رسد.

 

توجه :

توجه داشته باشید که در نحوه کددهی آیفون تصویری تکنما شماره واحد ها به صورت سه رقمی می باشد.

به طور مثال برای وارد کردن شماره واحد های یک رقمی مثلا واحد 2 باید کد 002 را به دستگاه اعمال کنید وبرای وارد کردن واحد های دورقمی مثلا واحد 10 باید کد 010 را به دستگاه اعمال کنید.

 

توجه داشته باشید که نحوه کددهی آیفون تصویری تکنما در مدل های سری سی (C) ، سری دی (D) و مدل قدیمی سری وی دی پی 64 (VDP64) متفاوت است اما ماهیت کلی همه این مدل ها یکسان می باشد.

حال با نحوه کددهی آیفون تصویری تکنما آشنا می شویم :

گروه مهندسی سازا تصویر پیشرو در تعمیر آیفون تصویری تکنما آماده خدمت رسانی به شما عزیزان می باشد.برای ارتباط با کارشناسان ما از طریق صفحه تماس با ما اقدام کنید.

گروه مهندسی سازا تصویر در خدماتی دیگر نظیر ، نصب انواع آنتن مرکزی ، نصب و تعمیر انواع دوربین مدار بسته و تعمیر انواع برد الکترونیکی (انواع ستاپ باکس ، دی وی ار (DVR) ، تلفن و…) آماده خدمت رسانی در تهران و شهرستان می باشد.

دیدگاهتان را بنویسید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. فیلد های ضروری مشخص شده اند *

ارسال نظر