نحوه کددهی آیفون تصویری تکنما سری وی دی پی (VDP)

لازم به ذکر است بدانید که آیفون سری وی دی پی 64 (VDP64) یک مدل قدیمی از آیفون های تصویری تکنما است که از رده خارج شده و دیگر تولید نمی شود.همانطور که در جریان هستید سیستم آیفون تصویری تکنما دیجیتال بوده و برای ارتباط با واحد و زنگ خوردن واحد مورد نظر باید مانیتور داخل واحد کددهی شود.در این مطلب با نحوه کددهی آیفون تصویری تکنما سری وی دی پی (VDP) آشنا می شویم.

نحوه کددهی آیفون تصویری تکنما سری وی دی پی (VDP) به این صورت است که انگشت خود را روی دکمه ترنسفر (Transfer) نگه داشته و بعد مانیتور را به برق وصل می کنید بعد از چند ثانیه و روشن شدن مانیتور شما وارد صفحه کددهی آیفون تصویری می شوید, در این مرحله با استفاده از دکمه های مثبت (+) و منفی (-) موجود بر روی صفحه مانیتور کد واحد مورد نظر را انخاب کرده و با زدن دکمه (set/monitor) تغییرات را ذخیره کرده و وارد مرحله بعدی می شوید.در این مرحله همانند مدل های جدید آیفون تصویری تکنما باید کد واحد نگهبانی را با استفاده از دکمه های مثبت (+) و منفی (-) وارد کنید.در صورت نداشتن واحد نگهبانی یک کد به صورت دلخواه وارد کنید.در اینجا کددهی آیفون تصویری تکنما سری وی دی پی (VDP) به پایان می رسد.

نکته مهم :

– توجه داشته باشید که در کددهی آیفون تصویری تکنما ، کد واحد نگهبانی باید در تمام واحد ها یکسان باشد.

– در کددهی آیفون تصویری تکنما سری وی دی پی (VDP) حتما باید برق اصلی مانیتور داخل واحد جهت ست شدن تغییرات یکبار قطع و وصل شود.

گروه مهندسی سازا تصویر پیشرو در تعمیر آیفون تصویری تکنما آماده خدمت رسانی به شما عزیزان می باشد.برای ارتباط با کارشناسان ما از طریق صفحه تماس با ما اقدام کنید.

گروه مهندسی سازا تصویر در خدماتی دیگر نظیر ، نصب انواع آنتن مرکزی ، نصب و تعمیر انواع دوربین مدار بسته و تعمیر انواع برد الکترونیکی (انواع ستاپ باکس ، دی وی ار (DVR) ، تلفن و…) آماده خدمت رسانی در تهران و شهرستان می باشد.

دیدگاهتان را بنویسید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. فیلد های ضروری مشخص شده اند *

ارسال نظر