نحوه کددهی آیفون تصویری تکنما سری دی (D)

از آنجایی که در جریان هستید سیستم آیفون تصویری تکنما دیجیتال بوده و برای ارتباط با واحد و زنگ خوردن واحد مورد نظر باید مانیتور داخل واحد کددهی شود.

نحوه کددهی آیفون تصویری تکنما سری دی (D) به این صورت است که ابتدا به مدت 10 ثانیه دکمه ارتباط با نگهبانی (دکمه ای که عکس آدمک دارد) را فشار داده و شما وارد صفحه کددهی آیفون تصویری می شوید در اینجا سیستم از شما کد واحد مورد نظر را می خواهد شما با دکمه های درب بازکن و ارتباط با نگهبانی (دکمه ای که عکس آدمک و کلید دارد) ، شماره واحد مورد نظر را انتخاب می کنید و با زدن دکمه دوربین (دکمه ای که عکس دوربین دارد) تغییرات را ذخیره (set) کرده و به مرحله بعدی کددهی وارد می شوید که در این مرحله باید همانند مرحله قبل با استفاده از دکمه هایی که عکس آدمک و کلید دارد کد واحد نگهبانی را وارد کنید.در صورت نداشتن واحد نگهبانی یک کد به صورت دلخواه وارد کنید.در اینجا کددهی آیفون تصویری تکنما سری دی (D) به پایان می رسد.

نکته مهم :

– توجه داشته باشید که در کددهی آیفون تصویری تکنما ، کد واحد نگهبانی باید در تمام واحد ها یکسان باشد.

– در کددهی آیفون تصویری تکنما سری دی (D) حتما باید برق اصلی مانیتور داخل واحد جهت ذخیره شدن تغییرات یکبار قطع و وصل شود.

گروه مهندسی سازا تصویر پیشرو در تعمیر آیفون تصویری تکنما آماده خدمت رسانی به شما عزیزان می باشد.برای ارتباط با کارشناسان ما از طریق صفحه تماس با ما اقدام کنید.

گروه مهندسی سازا تصویر در خدماتی دیگر نظیر ، نصب انواع آنتن مرکزی ، نصب و تعمیر انواع دوربین مدار بسته و تعمیر انواع برد الکترونیکی (انواع ستاپ باکس ، دی وی ار (DVR) ، تلفن و…) آماده خدمت رسانی در تهران و شهرستان می باشد.

دیدگاهتان را بنویسید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. فیلد های ضروری مشخص شده اند *

ارسال نظر