نحوه کددهی آیفون تصویری تکنما سری سی (C)

از آنجایی که در جریان هستید سیستم آیفون تصویری تکنما دیجیتال بوده و برای ارتباط با واحد و زنگ خوردن واحد مورد نظر باید مانیتور داخل واحد کددهی شود.

نحوه کددهی آیفون تصویری تکنما سری سی (C) به این صورت است که ابتدا به مدت 10 ثانیه دکمه ی شماره صفر (0) را فشار داده ویک پیغام مشاهده می کنید که با زدن دوباره دکمه صفر (0) تایید کرده و به مرحله بعدی کددهی آیفون تصویری وارد می شوید ، در این مرحله باید شماره واحد منزل مورد نظر را وارد کنید بعد از وارد کردن شماره واحد به صورت کد سه رقمی وارد مرحله بعد شده که سیستم از شما کد واحد نگهبانی را می خواهد که شما کد واحد نگهبانی را وارد میکنید ، در صورت نداشتن واحد نگهبانی یک کد به صورت دلخواه وارد کنید و در اینجا کددهی آیفون تصویری تکنما سری سی (C) به پایان می رسد.

نکته مهم :

– توجه داشته باشید که در کددهی آیفون تصویری تکنما ، کد واحد نگهبانی باید در تمام واحد ها یکسان باشد.

– در کددهی آیفون تصویری تکنما سری سی (C) نیاز به قطع و وصل کردن برق اصلی مانیتور داخل واحد جهت ست شدن تغییرات نیست.

گروه مهندسی سازا تصویر پیشرو در تعمیر آیفون تصویری تکنما آماده خدمت رسانی به شما عزیزان می باشد.برای ارتباط با کارشناسان ما از طریق صفحه تماس با ما اقدام کنید.

گروه مهندسی سازا تصویر در خدماتی دیگر نظیر ، نصب انواع آنتن مرکزی ، نصب و تعمیر انواع دوربین مدار بسته و تعمیر انواع برد الکترونیکی (انواع ستاپ باکس ، دی وی ار (DVR) ، تلفن و…) آماده خدمت رسانی در تهران و شهرستان می باشد.

دیدگاهتان را بنویسید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. فیلد های ضروری مشخص شده اند *

ارسال نظر